Červen 2011

Vysvědčení

30. června 2011 v 10:53 | Denaaaa |  Deník

Takže dne byl ten osudný den "D" alias vysvědčení. Docela jsem se bála, protože jsem očekávala že mi samý jedničky zkazí 2 z chemie a zemáku. Ale nakonec prtž naše třídní odešla tak jsme v tom měli zmatek asi 5 nebo 6 nevim momentálně jsem to nepočítala, učitelů se nám vymění. ALe ta pozitivní část na tom je že mám nakonec samý jedničky! to je moje nejlepší výzo prtž mám samý v obouch pololetí(neumím to napsat). A samozřejmě 0 omluvených hodin já nikdy nechybím :D. A učitelka co nám to rozdávala tak dala všem co maj samý 8GB flešku :O . kdo měl vyznamenání tak klukům PC hru a holkám knížku nebo tak něco. takže já jsem absolutně totálně spokojená. S kámoškama jsme pak byli v cukrárně a když jsme jedli zmrzku tak najednou všechno zhaslo atd.. takže to museli zapnout my se tomu gebili :D A jak jste dopadli vy?

Mandrage - Františkovy lázně

29. června 2011 v 20:22 | Denaaaa |  Písničky
Tohle je hrozně chytlavý jednou jsem jí viděla na Óčku a pak jí jeden kluk zpíval tak mě to tak chytlo a furt jsem si to pouštěla dokola je to strašně chytlavý. :D


Výlet do ZOO a Botanický

29. června 2011 v 20:04 | Denaaaa |  Deník
Takže dneska jsme měli 2.školní výlet do Liberce do ZOO a Botanický zahrady. Jako první jsme jeli do Botanický tam teda moc zábavy nebylo i když je fakt že když jeden kámoš tam furt říkal různý vtipný hlášky tak jsme se nasmály až dost. V ZOO to taky nebylo špatný to jsem se smála skoro pořád protože tam měli furt vtipný kecy. Snad dvakrát se naše skupinka posadila u nějakýho občerstvení. Byla jsem z toho všeho vyčerpaná. Den předtím jsme hrály (kdo chtěl) 5hodin softball a já hrála a nebyla jsem vůbec unavená, vlastně když jsme šli domů tak jsem pořád byla plná energie. V buse jsme se docela nudili i když někdy byla fakt sranda. Ale nejhorší je když nevíte o čem si povídat tak jsem jen poslouchala a měla zavřený oči. Když jsem přijela domů byla jsem totálně vyřízená. Tohle jsem nepsala do detailů takže pardon ale jsem strašně unavená. Takže já se s váma loučím a odcházím hrát simsy.

Mimochodem zítra je výzo tak mi držte palce doufám že budu mít samý ale asi mi to zkazí zemák a chemie :((. Tak zatím Ahoj

Narozeniny

29. června 2011 v 19:52 | Denaaaa |  Deník


Konečně jsem se rozhodla že to napíšu! Narozky jsem neměla dneska ani včera ale už 25.6. Ráno se vzbudím a mamka s tátou mi hned přejou a dávaj dárky. Hrozně moc jsem chtěla knížky Pána Prstenů a taky že je mám + Hobita. Taky jsem chtěla SIms3 originál a to prej že nevědí jestli na to budou money money. A když to rozbalím tak tam vidím 3 sims 3 hry. Jeden originál, povolání snů, cestovní horečka. Pak jsme se rozhodli že půjdem na pohár. Takže jsme nejeli do normální cukrárny ale do fóra. COž nebyl nakonec tak špatnej nápad. Když jsme šli se jen tak podívat kolem tak mám ve zvyku koukat do obchodu s hrama co je novýho atd... A viděla jsem tam sims 3 ten nejnovější dodatek zlevněný o 50%. Ale rodiče samozřejmě jdou pryč a tak běžím za nima a řeknu jim to a táta že by mi to klidně koupil že je to dobrý. tak jsem nakonec dostala i SIms3 hrátky osudu. Na večeři jsme byli v Mekáči a prostě to byl supr den! Takže konečně mi je 14!

Britney Spears - I Wanna Go

27. června 2011 v 19:18 | Denaaaa |  Písničky
Kámoška mi jednou poslala tuhle písničku a je absolutně úžasná! Nejlepší je začátek jak tam říká "F*ck you....You are cool..."
Ale i ta písnička je dost dobrá


Mohombi - Dirty Situation ft. Akon

27. června 2011 v 19:13 | Denaaaa |  Písničky
Takže jednou jsem jezdila po Youtube a narazila na tuhle písničku musím říct že tahle mi vydržela snad ze všeho nejvíc i kdybych jí poslouchala celej den tak mě neomrzí
tak si j taky poslechněte. Je přezpívaná i do francouzštiny, která tam teda moc není hlavně ne na konci.

French verze:
V tý francouzský se mi nejvíc líbí to jak na začátku říká : "Mo-mo-mohombi" to je hrozně hustý. A Mohombi nevypadá vůbec špatně v tomhle videoklipu :D

Popisek č.1

27. června 2011 v 18:52 | Denaaaa |  Popisky do menu
Takže jsem se rozhodla že něco konečně z tý grafiky udělám, chtěla jsem už včera ale to jsem něco pokazila spustím photoshop a prej nějaká chyba a smazalo se mi vše co jsem měla stažený ale no tak jsem ho udělala dnes není to nic extra ale není to nejhorší.
Nesmíte to vydávat za své, dávat ho ke stažení ani ho použít v layoutech co máte na stažení nebo děláte na přání(nebo volný)


Techmánie

23. června 2011 v 20:10 | Denaaaa |  Deník

Jako jeden ze školních výletů(máme 2) jsme si vybrali Techmánii v Plzni. Takže začnu od rána. Sraz jsme měli v 6:55-Pěkně ujetej čas. Protože s náma jela jiná třída která sedí vždy vzadu a byli už nasáčkovaný u dveří, nezbývalo nám nic jinýho než sedět vepředu. Ale mě je docela jedno kde sedím. S kámoškou jsme byli domluvený že budem sedět spolu před klukama z naší třídy a taky se tak stalo. Seděli jsme přímo řidičovi za zády. Jo a ten řidič ani nevěděl jak tam jet(spíš kudy). Takže jsme tam chvíli bloudili. Cestu tam jsem s kámoškou poslouchala písničky a nic extra jsme jinak nedělali. Čekala jsem něco víc. Budova zvenku vypadala jak bývalej koncentrák. Ale vevnitř to nebylo nějak extra velký. Byly tam ty různý technický věci prostě co se toho týká. Byly tam věci jako Optika a vše kolem pak tam byla sekce "Top Secret" kde byli různé špionážní věci(nejlepší bylo když jste měli projít mezi lasery.) Nebo mikrofony co vás opožďují. A hlavní věc tam asi byl Van de Graffův Generátor. Ten vytvářel statickou elektřinu nebo spíš kladný náboj. Ta ženská co nám to tam ukazovala byla nějak hodně vysmátá. Když jste na to šáhli a bylo to nybitý měli by se vám zvedat vlasy ale hodně to nebylo. Čekala jsem od toho celkově víc. Nejlepší snad ale byla cesta zpátky. Řekli jsme si že budem hrát slovní fotbal. Takže hráli jsme celou cestu z Plzně až do Teplic což jsou nějaký 2 apůl hodiny. Což je docela velkej rekord. Takže dobrý no. Školní výlet se ale povedl a ten druhý(Libercká ZOO a Botanická) bude doufám taky dobrý.

Olympie

23. června 2011 v 19:38 | Denaaaa |  Deník

Včera jsem s mojí nejlepší kámoškou chtěla jít koupit rámeček na naši společnou fotku. Tak jsme jeli ze školy a stihli jsme díkybohu autobus co tam jede zadara a 2x za hodinu. A protože v Olympii jsou skoro furt nějaký akce tentokrát tam byla akce "Starověký Egypt" . To byli na každým rohu nějaké postavy nebo ty sochy atd.. A tam kde je vždy podium byla "hrobka". Když jsme vešli dovnitř tak tam ny stěnách byli hieroglify, kresby atd... Několikrát jsme to fotili. A dsobrý bylo že skoro naa každý zdi bylo oko a tím jsme mohli koukat ven a nejlepší bylo když byl někdo z druhý strany a vy mu čuměli do ksichtu :D. Taky jsme se hodiny (fáájn přeháním) zdrželi v knihkupectví. Tak to byl další super den v Olympii.

Čtení

20. června 2011 v 21:50 | Denaaaa |  Moje kresby
Jednou mě to napadlo protože jsem se dívala na kámošku jak čte :D


Růže

19. června 2011 v 21:57 | Denaaaa |  Moje Fotografie
Takže jsem se rozhodla něco vyfotit a proto že jsem u sebe měla jenom mobil tak jsem musela jím i přesto že má jenom 3.2mpx takže kvalita nic moc. Opalovala jsem se totiž a přišlo mi to jako dobrej obrázek pro vyfocení. Tak co na to řikáte.
Kvalita je strašná já vím ale když je to malý tak je to v dobrý kvalitě jo a ještě jsem chtěla vyfotit mraky co mi něco připomínají ale byla jsem v bazénu na lehátku takže s moji šikovností bych ten mobil pustila do vody

Tma a pár baterek

18. června 2011 v 22:16 | Denaaaa |  Témata týdne
Vesmír...Vesmír...Asi bych to popsala jako nekonečný černý prostor v kterém jsou velice unikátní objekty. Já bych to nejradši nehodnotila a nepopisovala tolik vědecky, ale spíš bych řekla mé názory. Já bych se například do vesmíru nechtěla podívat. Nějak mě to neláká, jako asi je to dobrý ale prostě bych nechtěla. Ale to co si fut řikám je že na nějaký planetě určitě bude nějaký život jako mimoni a tak. Proč by jediná naše planeta měla obsahovat život. Samotný vesmír mě nijak extra neláká ale například znám hru ve které se ve vesmíru ocitáte. Mnozí z vás jí asi budou znát, dříve byla populární a vím že bude nový díl ale nevím přesně kdy. No tak abych to shrnula v tý hře jezdíte ve vesmíru do různých planet soustav atd... To je pěkný ale jak říkám já bych tam osobně nechtěla.
Promiňte jestli jste smutní že jsem vynechala ty veděcký věci. A proč ten nadpis? Chci tím říct že je vesmír tmavý a černý a jsou tam planety hvězdy a ty svítící objekty(to jsou ty baterky v tom názvu)

Shakira-Rabiosa ft- Pitbull

15. června 2011 v 21:39 | Denaaaa |  Písničky
Jednou jsem tak jezdila po Youtube a našla tuhle úžasnou písničku od Shakiry ale ze začátku jsem jí vůbec nepoznala potom už jsem si na to zvykla. Tak se podívejte myslím že se vám bude líbit.


Přemýšlím...

12. června 2011 v 14:31 | Denaaaa |  Novinky
Protože taky každý den nedělám layouty a grafiku tak přemýšlím jestli bych sem neměla zveřejňovat své názory na knížky, co čtu nebo teda spíš jsem už přečetla. Ale nehci psát na filmy protože koukám na hodně filmů a to bych pomalu ani nestíhala. Ale třeba bych vám sem mohla dávat i písničky co poslouchám. Ale nevím tak bych potřebovala vaši radu. Bylo by tu potom více článk ua častějc. No tak nevím právě. Tak budu ráda za každou radu.

Závislost

10. června 2011 v 19:14 | Denaaaa |  Deník

Když mluvíme o závislosti, nechci tu s váma mluvit a rozebírat věci jako drogy, alkohol apod. Chci se na závislost podívat z jiného úhlu. Budou to závistlosti co mě provází celý život. Jako největší závislost mám asi PC ale to je celej život. Možná jako dítě mě provázeli jiné závislosti ale napíšu jsem jen ty co si pamatuju. Asi úplně první bylo Anime a přesněji Naruto. Co se týče filmů seriálů a těhle věcí. Jsem na nich závislá jen proto že je tam nějaká postava co se mi líbí. Já vím je to divný ale je to tak. Když přeskočím Anime dostanem se k filmům s opravdovými herci. Jako první to byla sága Harry Potter. Tam to byl Tom Felton. Později jsem se furt koukala na to samý a nebo když jsem se ptala táty jestli má nějaký dobrý filmy tak mi říkal abycvh se podívala na Pána Prstenů že mě to bude bavit. A já že ne že se mi nechce. Myslela jsem si že to bude zase nějaká kravina, a jak jsem se zmýlila. Od tý doby co jsem viděla Pána Prstenů jsem se absolutně zabouchla do Legolase. Dřív jsem si ale strašně pletla jeho jméno. Já mám zvyk že když se mi začne líbit nová postava tak hledám o tom příběhu povídky jak na anglickejch tak na českejch stránkách, hledám obrázky informace atd... Tak to dopadlo s Legolasem kdybych to měla spočítat tak předpokládám že jsem přečetla celkově něco kolem 60-ti povídek anglických a asi 5 českých. Ale později jsem se odmilovala od Legolase jako postavu ale zabouchla jsem se do Orlanda Blooma, jeho ztvárnitele. Tak jsem hledala všechny filmy ve kterých hraje.Až mě napadli Piráti z Karibiku. Tak jak jsem to dokoukala tak jsem opakovala to stejný jako s Legolasem u Williama Turnera. Myslím že ale miluju všechny Orlandovy postavy stejně :D.
Tak to je myslím vše co se týče mých závislostí, tenhle článek jsem měla v záloze už dlouho ale zapoměla jsem ho napsat.

Sem a tam, a Tam a sem

10. června 2011 v 18:17 | Denaaaa |  Témata týdne
Na tohle téma jsme jednou psali takovou menší slohovku. A moje téma na stroj času byla budoucnost a jak jsem se zmýlila. Myslím že bych se chtěla podívat spíše do minulosti - budoucnosti se dočkám. Protože jsem dřív hrála hry jako je Assassins Creed (hrajete v Itálii v minulosti) Tak to bylo zajímavé a chtěla bych se podívat jaké to byli rozdíly jak mezi všemi. Hlavně bych se chtěla podívat do zemí jako je Řecko a pozorovat antickou kulturu. Takové Řecké a Římské chrámy musí být krásné. Vidět je na ilustraci nebo na nějakým obrázku není prostě ono. Taky bych chtěla vědět jak bylo to úplné "zrození" světa a civilizace. Je pravda že bych se i ráda podívala do budoucnosti a sledovat rozdíl v chování lidí, kultuře a technice. Věřím že by byli i létající auta :D Ale vyhovuje mi součastnost. To je vše co bych vám chtěla napsat. Mohla bych přepsat tu slohovku. Ale ta je docela divná - podle mého se mi nepovedla ale podle učitelky mám jedničku.

Dveře

8. června 2011 v 20:20 | Denaaaa |  Moje kresby
Tak tahle je jedna z těch novějších prací ale není barevná. Měla jsem po ruce grafitovou tužku a chtěla jsem si vyzkoušet kreslit černobílý obrázek a stínovat. Taky jsem měla po ruce knížku, která mě sice obsahově nezaujala ale byly v ní pěkné černobílé ilustrace. Tak jsem si řekla, že se podle toho pokusím nakreslit ten obrázek a tak to dopadlo.

To pozadí jsem pak odflákla, měla jsem málo a času a už mě to nebavilo.

Avril Lavigne

8. června 2011 v 20:14 | Denaaaa |  Moje kresby
Tohle je jedna z mých starších prací, kreslila jsem jí loňské léto na dovolené. Moje předloha byla stará a zmuchlaná titulní stránka časopisu Bravo. Ale považuji ji za jednu z mých nejlepších prací - a že jich moc není - tak doufám že se bude líbit i vám.
Nedělám že je to Avril nějak podobný ale snad i tak to uznáte
Nejspíš sem přidám i víc svých starých prací, na nových momentálně pracuju.

Mořská pana

7. června 2011 v 21:01 | Denaaaa |  Moje kresby
Takže jsem jednou kreslila obrázek mořské pany a rozhodla jse mse že si to zkusím vybarvit pomocí tabletu. Ale žádná sláva, i když je to má nejlepší práce s tabletem.

Cl.č.

Oddělovače - 3 Druhy

4. června 2011 v 15:39 | Denaaaa |  Oddělovače
Takže jsem se rozhodla že když už mám ten blog o grafice, tak že nějakou taky přidám a tady teda je. Udělala jsem 3 druhy oddělovačů a každej druh má 6 barev, nemýlím-li se. Snad se budou líbit. Použijte je klidně bez zdroje.

Den dětí

4. června 2011 v 10:18 | Denaaaa |  Deník
Takže ve středu jsme ve škole měly "Den dětí". Zapoměla jsem to sem napsat už dřív, tak to píšu až teď. A nevím jestli bych ho měla charakterizovat slovem nuda nebo hrůza. Mělo to výhodu že jsme se neučili a končili o hodinu dřív. Tak letos to bylo ale poprvé co ho měl i druhý stupěň, aspoň co si pamatuju. Byli tam policajti, hasiči a záchranka. Měli jsme být všichni v určený čas na nějakém stanovišti. Měli jsme jít první na psovoda, chvilku to ušlo ale jak se všechno opakuje začíná to být nuda. Ještě před ním jsme ale šli k DJovi a chtěli po nás aby jsme ukázali své "pohybové dovednosti" a samozřejmě nikdo nechtěl. No a pak jsme měli jít na hasiče a tam bylo jen jak jednoho učitele dostali z auta, potom odjeli měli práci(někde hořelo, ale pak se vrátili). Když jsme jako třída někam chtěli jít tak tam byli jiní ale dostali jsme se na střelnici. Já jsem s kámoškama potom chodila kolečka kolem hřiště, výhoda toho DJe byla že nám k tomu pouštěl hudbu. Ale počasí bylo akorát. Jinak celej den nic moc.