Červenec 2011

2. Kapitola - Bradavice

30. července 2011 v 12:59 | Denaaaa |  Normální dívka
Takže tady je druhá kapitola a zatím i poslední, víc jsem nenapsala ale plánuju, až mě něco napadne, jí dopsat. Vím že toho není moc ale opravdu něco někdy napíšu ale nebude to někdy teď.


2. Kapitola - Bradavice
Cestovaly pomocí Letaxu. Cestovaly jím už párkrát tak si Emma na ten divný pocit zvykla. Octly se na Příčné ulici. Kolemjdoucí je obešli a šli si dál za svým cílem. Bylo to tu plné lidí oděných do různých druhů hábitů a plášťů. Em to tu moc dobře znala, už sem dřív šla, když si její matka potřebovala něco nutně zařídit. Nesnášela to tady je tu na ní až moc přecpáno. Každý do každého strká, aby se vůbec dostal tam, kam chtěl. Ale za to všichni kouzelníci vypadali slušně, na rozdíl od těch co potkala v Obrtlé ulici, kam se omylem jednou přemístila.
"Jako první ti půjdeme sehnat hůlku." řekla a koukla na hodinky
"Teda půjdeš sama, já ještě musím něco nutně koupit" řekla a odběhla na druhou stranu ulice
Em věděla kde ten obchod je tak zamířila jeho směrem. Otevřela dveře obchodu u Ollivandera. Ticho přerušil lehký, ne moc silný zvuk zvonku, který se ozval, když někdo vešel.

1. Kapitola - Seznámení

30. července 2011 v 12:49 | Denaaaa |  Normální dívka
Takže tady je první kapitola mé první povídky na téma HP, snad se bude líbit. Je docela krátká (já nepíšu dlouhý kapitoly) Já mám radši kratší a víc kapitol než dlouhý a míň kapitol. Tak užijte si to.


1. Kapitola - Seznámení
Byl krásný letní den. Většina dětí běhala venku, koupala se v jezeře a hrála si. Jen jedna dívka ne. Seděla za oknem a studovala jeho strukturu. Prstem přejížděla po rámu až po samotné sklo, které mělo sem tam kaz, a ten důkladně prověřila. Byla to malá dívka s drobnou postavou. Samotářka, neměla přátelé, jediné co měla, byla milující rodina. Dívčiny vlasy sahaly nad zadek, kde končili nepěknými konečky. Tmavě hnědé skoro černé kontrastovaly vůči pokoji, ve kterém se dívka nacházela. Azurově modré oči, které krásně zdobily dlouhé a černé řasy. V očích se odrazovala samota a smutek. Čistá, bledá pleť jen naznačovala jak dívka je většinu svého času zavřená v pokoji. Nepatřila však do chudé rodiny, ale nebyli bohatí. To co měli jim bohatě stačilo. Pokoj byl velice vkusně zařízený, uprostřed měl velkou postel, na které bylo
rozházeno několik barevných přikrývek. Nalevo od postele byl psací stůl zaplněný všelijakými papíry a tužky.

Rozcestník=Harry Potter Kapitolové

30. července 2011 v 12:27 | Denaaaa
Postavy:Emma Wilsonová(AUTP),Poberti,Lily Evansová,Zmijozelští...
Doba:Poberti
Děj:Dívka žijící v Londýně už od narození ví, že je čarodějka, ale nechce studovat ve škole čar a kouzel v Bradavicích. Je to klasické děvče, které má rodiče má normální život a normální minulost. Takže nemá nic, čím by byla výraznější než ostatní. Ale to co jí chybí, jsou přátelé ty nemá.Je to samotářská duše která se nechce míchat do davu...Jaký bude život této dívky v Bradavicích, změní se, najde si přátele? To se dozvíte v této povídce.
Upozornění:Zatím žádná-později když tak dodám
Dokončeno:NE
Kapitoly:/1/2/...
---------------------------------------------------------------------------------------------------

...(nevím jak nazvat článek)...

30. července 2011 v 11:13 | Denaaaa |  Novinky
Takže tenhle týden jsem zase u babičky takže nemám možnost dělat grafiku. Ale budu tu psát povídku už mám 5 kapitol. Ale zveřejňovat budu později protože teď moc nevím co psát dál. Takže se jinak omlouvám že tu nejsem nemám co zveřejňovat. Zkusím něco sepsat nebo tak něco abych měla už co zveřejňovat možná jsem dám mojí minulou povídku která má zatím jenom 2 kapitoly ale není dokončená, až mě někdy napadne co dál tak jí dopíšu zatím sem teda dám ty 2. Tak já to jdu nějak udělat. Takže pardon za mojí nepřítomnost, tenhle blog totiž nebyl stvořen proto, abych sem každej den vkládala články ale proto abych tu zveřejňovala své výtvory. No tak ahoj.

Signatura do VGS

22. července 2011 v 19:48 | Denaaaa |  Signatury
Na to že jsem poprví dělala signaturu to není špatný ne..

Colorizace do VGS

16. července 2011 v 23:00 | Denaaaa |  Colorizace
Na tuhle jsem pyšná. Myslím že se mi dost povedla :D Ale každej na to má jinej názor
Harry Potter a Relikvie Smrti II. část

16. července 2011 v 17:19 | Denaaaa |  Deník
Málem jsem zapoměla napsat. Byla jsem s kamarádkou 14. na premiéře onoho úžasného filmu. Byl to konec, absolutní konec. Je to hrozný že už to skončilo. Sága Harryho Pottera se mji velice líbila. Opravdu nevím co se mi na tom filmu líbilo nejvíc byl celej dokonalej. U nějakých části filmu jsem skoro brečela, už jsem cítila jak mě páli oči od slz ale vydržela jsem to. Miluju Happyendy kdybych mohla a nevypydala bych u toho jak absolutní debil tak bych vyskočila a ječela radostí že ten film byl tak úžasnej :D. Nevím co bych psala dál o filmu. Ale vím co jdu dělat - jdu hrát Sims 3. Dneska jsem začala konečně vybavovat dům a fáákt se mi daří tak já ho jdu dodělat.

Face

15. července 2011 v 16:45 | Denaaaa |  Colorizace
A tady je zatím má poslední colorizace. Myslím že nebyly špatný
Kdo chce vlastní cl.č.

Stars

15. července 2011 v 16:43 | Denaaaa |  Colorizace
Další...dneska jsem se rozjela ještě bude jedna a snad to bude vše ale dneska ještě něco z grafiky uritě přidám ale možná i nějaký kresby našla jsem doma totiž pěkný obrázky sice starý ale docela povedený tak je sem hodím. Sice moc nejsem nadšená z toho skenování ale co se dá dělat.

Takže teď to jsou hvězdičky...

Když budete chtít vlastní colorizaci cl č.


Red Lady

15. července 2011 v 16:29 | Denaaaa |  Colorizace
Já vím já vím ...název je debilní ale nic jiného mě nenapadlo tak tady je...ta colorizace mě začíná bavit
V cl.č. máte černobílý obrázek kdyby jste si ji chtěli colorizovat taky.

Hodnocení blogu od Mrs.Domčul

11. července 2011 v 18:01 | Denaaaa |  Novinky
Hodnocení pro: http://denaaaa.blog.cz/
Layout• Tvůj layout je pěkný:) Je takový jednoduchý:) A v jednoduchosti je krása:) (10/10)
Menu• Menu máš velice hezký:) Líbí se mi jak ho máš zavedený v tom layoutu:)(10/10)
Články• Články máš hezké:) Jsou přehledné a taky k nim dáváš obrázky:) Což je u mě velký PLUS:) (10/10)
Aktivita• Aktivita je dobrá,ale čas od čas by si mohla přidat nějakou menší soutěž :) Či nějakou grafiku:) (10/10)
Závěr• Na závěr bych ti chtěla říct,že velice hezky kreslíš:) A Máš hezký bloček:)
Moje hodnocení• 40/40 :)
Moc Díky :-D

Do rubriky Novinky se to moc nehodí ale nemám kam jinam to dát


Horor a Voda

11. července 2011 v 9:14 | Denaaaa |  Deník
Debilní název já vím, ale poslední dobou nemám ponětí jak pojmenovávat články, ale abych tady nekecala o názvech tak vám napíšu co tím taky myslím. Začnu tím co byl dřív. Je léto a dost horký léto a co v létě dělají lidi...koupají se. Já jsem teda ještě furt u babičky(a ještě budu do středy) a máme tady bazén, ve kterém poslední dobou jsem hoodně často. Dřív jsem se potápěla s brejlema a když bez nich tak se zavřenýma očima a držela jsem si nos. Teď ne konečně jsem se naučila plavat bez držení nosu a koukám pod vodou. Je to hrozná sranda. Ale samozřejmě nic nevidím nějak extra suprově ale rozmazaně. Ale je to hrozná sranda. Super je že už budu moct udělat šipku že si nebudu muset držet nos.
Tak a přejdu dál. Děda mě a sestřence nahrává horory. A včera jsme se na jeden koukali. Jmenovalo se to Sesterstvo Nemilosrdných. Začlo to tím že na jednoho kluka ušili boudu že jejich "sestra" je mrtvá. A odvezli jí k jezeru. Ona ale mrtvá nebyla oni to jen hráli. Ten kluk, nevím proč to udělal, zabodl tu která hrála že je mrtvá. Tak všichni z toho měli strach co budou dělat atd... Nakonec její mrtvolu hodili do příkopu. Potom nějaká záhadná osoba začla zabíjet lidi co s tím měli něco společnýho až zbyli tak 4 holky, zjistili že ten zabiják byl kluk jedný holky z těch čtyr. A zabíjel stejnou zbraní (trochu vylepšenou) kterou oni zabili tu holku. A oni si myslela že jejich sestra vstala z mrtvých. No a nakonec zabili i jeho a pak byl konec. Nezní to hrozně ale bylo to hnusný hlavně jak zabíjel to bylo nechutný. Takže večer jsem se sestřenkou nemohla usnout, byl nám strašnej hic ale bály jsme se se odkrýt. Pak jsme rozsvítili a měnili si peřiny a vyhazovaly polštáře. Ani nevím kdy jsem usla. Ale skoro vůbec jsem se nevyspala.

Pár změn v pravidlech

9. července 2011 v 10:28 | Denaaaa |  Novinky
Rozhodla jsem se upravit pravidla, protože myslím že není špatný mít pár těch eSBé ale budu je mít pořád jako oblíbené stránky. Ale úplně jsem odškrtla pravidlo co se týkalo soutěží atd... Není špatný se jednou za čas přihlasít do nějaké soutěže a ráda budu hlasovat. Přitom myslím že by bylo lepší kdyby nebyly soutěže typu "shánějte hlasy" ale soutěže u kterých by byla porota a hodnotila blogy. Tak a doufám že to je konečná. Takže ode dneška spřáteluju ale né s každým.

Den plný zábavy

8. července 2011 v 21:17 | Denaaaa |  Deník


Dobře...nadpis jsem trochu přehnala ale nic mě nenapadlo. Ráno to vypadalo dost černě dokonce i sprchlo ale zase se to vyjasnilo. Ráno až do oběda, i když mě všichni kopali ven, jsem seděla u kompu. Takže odpoledne nic moc. Jen jsem sbírala bílej rybíz na koláč co jsem s dědou pak měla píct. Potom jsem ty kuličky sundavala z těch zelenejch "tyček"(nemám ponětí jak to napsat). Pak jsem se šla koupat ale tam nebyla ta největší sranda co večer. Ani nevím co jsem dělala tu dobu mezitím. Ale potom jsem šla píct koláč. Rybízovej s želé. Co jsem u toho dělala vám říkat nebudu to si spíš přečtěte recept :D. Potom jsem šla večer ještě ze sestřenkou do bazénu. A tam byla teprve sranda, protože máme bazén kulatej tak vždycky děláme vír (který není vůbec vidět xD ). Vzali jsme si švihadlo přepůlili a každá chytla jeden konec a točili jsme se dokola. potom když jsme leželi tak nás to unášelo, to bylo příjemný. Pak jsme řešili jak plavat bez držení nosu aby to nebylo nepříjemný. Tak jsme vyfukovali z nosu bubliny xD. Nejlepší bylo když jsem se snažila při tom otevřít oči. Nejdřív jsem měla jenom malinko ale potom jsem je měla otevřený víc než normálně. A docela jsem i viděla. Ale dělali jsme si pak i srandu že jsme se u toho měli usmívat. Takže jsme vypadali dost strašidelně. A hlavně nejhorší bylo když jsme si řekli že ještě budem uplavávat a ta druhá co má otevřený oči (ta první měla brejle) bude plavat za ní. A moje sestřenka vypadala dost strašidelně protože měla vyceněný zuby a měla rovnátka což pod tou vodou vypadalo jako zkažený :D. A jako by toho nebylo málo tak ještě měla ruce jak zombík a kejvala hlavou. Takže kdykoliv takhle plavala za mnou tak jsem si stoupla, vyjekla a cákala na ní vodu a všechno možný. Když jsem to já udělala jí, tak měla stejnou reakci jak já. Ale smáli jsme se u toho. Se mi o ní bude určitě zdát :D.

A opět - týden bez grafiky

8. července 2011 v 11:00 | Denaaaa |  Deník
Minule jsem do článku "Harry Potter" připsala že nemůžu dělat grafiku páč jsem u babičky a ted tu budu týden což je horor, nemůžu dělat grafiku vůbec i když mám docela dobrý nápady co bych mohla dělat a nejspíš založím rubriky "Na objednávku" protože moc často články nepřidávám, né že by mě to nebavilo ale spíš nevím co. Ráda bych pokračovala s vkládáním fotek ale můj blbej foťák se rozhodl že už nebude kamarádit s baterkami a ty si řekli že už teda nemá cenu bejt nabitý. Tak kdykoliv je nabijím baterky a dám je do foťáku tak to píše "baterie vybitá" prostě mám smůlu a můj mobil neděla kvalitní fotky ale kdybych je zmenšila tak možná jo.
Dobrý je že ted ty prázdniny začínají stát za to, už je docela hezký počasí teda ted zrovna ne, u nás ted prší. Ale jinak je hezky a hic. Já mám teplo ráda. Sice jsem si spálila záda a bolí mě jak čert ale to je fuk. Jak si vy užíváte prázdniny? Jedete někam?

Kresba Lary Croft

4. července 2011 v 19:28 | Denaaaa |  Moje kresby
Takže jsem využila volného času a noťasu a kreslila. Má oběť byla Lara Croft ale docela se mi povedla, sice to zase kazí obličej ale na to si pomalu zvykám
ty papíry josu docela dost průhledný jak jsem zjistila takže je tam vidět trochu to co jsem začala na další stránce tak to ignorujte

Harry Potter

1. července 2011 v 12:46 | Denaaaa |  Knihy

K Vánocům jsem si hrozně přála Filmová kouzla což jsem i dostala ale navíc jsem dostala i všechny knihy Harryho Pottera.Hned ten den jsem je začala číst. Myslím že ten příběh znají všichni i ti co ho nečetli.

Je divný číst knížku když už jste viděli film, tím si vždycky pod jménem té postavy představím herce.

Nevím jak dlouho jsem je četla ale vím že jsem si v půlce 4. knihy dala několikaměsíční pauzu. Prostě jsem neměla chuť to číst. Jednou o víkendu jsem se opalovala na zahradě a u toho četla, tolik jsem se do toho zažrala že jsem ten zbytek přečetla za to odpoledne.

Dočetla jsem už i Relikvie smrti a moc se těším do kina, s kamarádkou máme už lístky a samozřejmě jdeme na premiéru, konečně to bude ve 3D. Nemůžu se dočkat až bude 14.července.

Mimochodem ted jsem u babičky, takže ode mě nečekejte žádnou grafiku, nemám tady totiž žádný program atd...