Srpen 2011

Došli mi nápady

24. srpna 2011 v 20:38 | Denaaaa |  Deník
Sakra oni mi fakt došli, už ani nevím jak pojmenovávat články. No jde o to že já bych ráda zveřejnila jednu povídku ale je problém že jsem skončila v půlce 6. kapitoly a nemám ponětí jak pokračovat. To je pech. Začíná mě to pekelně štvát vůbec nevím co psát. U všech povídek co mám rozepsaný, nevím jak pokračovat(rozepsaný mám 3). Jo a ještě jsem chtěla říct že mě tak trošku chytlo anime. Jednou jsem koukala na Animax a dávali tam nějakej delší "film" (více scuclých dílů asi) Death Note. Nevím jestli to znáte. No a tak trochu jsem se do toho zažrala. A koukala na to od začátku. Dokonce znova i na všechny filmy. Jde to se mnou z kopce. A jak... No tak nic já se loučím tak zase Ahoj

Blend 0.3

19. srpna 2011 v 18:27 | Denaaaa |  Blendy
Než jsem dneska odjela k babičce (jsem u ní na víkend) tak jsem stihla udělat blend s Miley Cyrus. A mě se líbí nevím jak vám. Líbí se mi na něm ty akce. no tak tady je
Zase mimo...

16. srpna 2011 v 22:58 | Denaaaa |  Deník
Začínám se cítit provinile že sem nic nepíšu a nevkládám i když to byl účel na založení tohohle blogu i tak. Trošku shrnu co jsem dělala. S kámoškou jsme byli často venku. Já jsem přemýšlela o povídkách a nějaký nejspíš upravým a budu je sem někdy vkládat. Grafiku jsem dělala, ale jenom design, kámoška mě poprosila ať jí ho udělám tak jsme ho udělala a mám v hlavě super nápad na další ale možná volnej možná můj :D to se ještě neví. No jinak nevím co psát. Prázdniny se blíží konci, a já pořád nemám ponětí na jakou školu půjdu to je strašný. No tak pardon za mojí nepřítomnost.

Blend 0.2

10. srpna 2011 v 22:55 | Denaaaa |  Blendy
Teď jsem dodělala blend se Selenou Gomez a myslím že se mi povedl


Blend 0.1

10. srpna 2011 v 22:48 | Denaaaa |  Blendy
Tenhle je poněkud starší ale i tak ho sem dám


Signatura 0.2

8. srpna 2011 v 23:13 | Denaaaa |  Signatury
Tentokrát jsem jí udělala s Katy Perry snad se bude líbit


Co jsem vlastně dělala?

6. srpna 2011 v 23:10 | Denaaaa |  Deník
Takže asi bych taky měla říct kde jsem byla a co jsem dělala, co? Takže shrnu tu dobu co jsem byla u babičky
Měla jsem v plánu se často koupat v bazénu ale počasí mi teda moc nepřálo, tak jsem si to vynahradila jízdou na bruslích. Taky jsem často kreslila obrázky ale jsou hrozný. Možná sem ale nějaký dám. Jednou jsme šli do lesa se podívat jestli jsou houby. A já našla první a to nejsem vůbec houbař. Se sestřenkou jsme závodily kdo jich bude mít víc ani nevím kdo vyhrál. Se sestřenkou jsme ještě hráli badminton a ty pálky jsou nějaký dívný aspoň stokrát se "roztrhly". Ale když jsme si jen tak házely míčem tak zase padal někomu do zahrady. Víte jak jsou vždycky ty válce sena na polích, tak já přesw to ráda skáču. Takže kdykoliv jsme šli do áleje tak jsme po nich skákali. Se sestřenkou jsme jednou šli na hrušky, no a já jsem lezla po tom velkým stromě a myslela jsem si že jich tam bude hodně ale tam kde jsem byla nebyly žádný. Oni byli spíš dole. No tak jsme je sbírali a najednou na nás začli pískat ňáký cikáni tak jsme hrušky hodily do sestřenčiny mikiny a upalovaly domů. Jinak si myslím že se nic zajímavýho nestalo a taky si to nepamatuju.
Á dnešek...byl docela nabitej...
Takže s rodičema nechceme furt sedět doma tak jsme někam vyrazily tentokrát to byl Dinopark a Zoo v Plzni. Nakonec to byla sranda, mám pár opravdu pěkných fotek potom je sem dám, až budu mít foťák u sebe, teď se někde nabijí. Chtěli jsme jet ještě do pražský Zoo ale to bysme přišli domů pozdě atd...Zítra jsme chtěli jet do fóra, tak jsme si řekli že to prohodíme, do fóra jsme jeli po Zoo a zítra jedem do tý pražský. V Zoo jsem měla k obědu smažák a ve fóru k večeři taky. Nakonec rodiče navrhli že bysme někdy mohli jít do toho Palace Cinema co tam mají ve fóru, koukali jsme co tam kdy jak dávaj a zatím jsme se nerozhodli, chtěla jsem je překecat na Harryho - opravdu by mi nevadilo ho vidět znova v kině - ale to nechtěli, ale už se těším až tam na něco půjdem. Jo a zapoměla jsem když jsme jeli do Plzně a zpátky tak jsme viděla asi 4 nebo 3 bouračky. U jedný byl i zraněnej člověk, aspoň to říkal táta - mě řekl ať se nedívám - u jiných byly převrácený auta atd...Myslím že je to vše.