Září 2011

Chceš spřátelit?

25. září 2011 v 17:24 | Denaaaa
Rozhodla jsem se teda že budu spřátelovat ale ne s každým a pod určitýma podmínkama

Pravidla:
1. Můj blog budeš aspoň 1x týdně navštěvovat a necháš tu i komentář
2.Nemám ráda komentáře typu "Ahoj obíhám..." , tak se je snažte omezit
3.Nezáleží mi na tom o čem máš blog ale musí mě zaujmout
4.Tvůj blog budu navštěvovat a psát ti komentáře stejně jako ty mě
5.Nedělám diplomy

Jestli si schopen/na dodržovat tyhle pravidla můžeš se zapsat

1.Přezdívka
2.Blog
3.Proč se se mnou chceš spřátelit?
4.Souhlasíš s pravidly?


2. Design

25. září 2011 v 13:49 | Denaaaa |  Šatník blogu
2. Design opět bez názvu, tentokrát jsem se snažila udělat něco jiného než doposud. ještě nikdy jsem nezkoušela to dělat takhle ale už jsem se naučila jak to udělat a i nastavit takže propříště nebudu muset design takovýho stylu stokrát předělávat.
Co se mi líbí: Okraje, ty zbožňuju. Líbí se mi ten styl. A kombinace barev.
Co se mi nelíbí: Vlastně na něm ani není moc věcí co by se mi nelíbilo spíš skoro žádný...Nelíbí se mi jenom ten malej nedostatek v tom červeným rohu nahoře vlevo...ale to je jak nic


Spokojenost: 100%

Je to tu!

21. září 2011 v 19:21 | Denaaaa |  Deník
Co je tu? Nic na blogu kromě tohohle článku. Je tu nemoc. Když jsem chodila tak do 3-tí třídy byli jsme velký kamarádky to jsem jí říkala chřipka. Po tom jsme se nesnášeli a ona se ode mě držela dál. A teď si řekla že mě navštíví. Její sestra rýma otravuje můj nos a její kámoši jako jsou hleny si řekli že si zalezou do krku. Ale furt chodím do školy. Takže nejsem úplně nemocná jenom mám hleny a rýmu tot vše. Ve škole jsou skoro všichni takový nemocní jako rýma kašel ale všichni chodíme do školy. Jinak chystám přidat povídku, teď dělám design a přemejšlím že udělám i nějaký volný protože mám zase hodně nápadů. Tak já pádím
Mějte se!

Takže po dlouhý době...

13. září 2011 v 21:43 | Denaaaa |  Deník
...Se vracím. Né že bych byla pryč ale dlouho jsem nic nenapsala nezveřejnila na blog. Jsem na tom špatně. Mám spisovatelskej blok, kreslit se mi nechce i když plánuju naskenovat nějaký obrázky a grafika je na mě teď moc. A taky napíšu co jsem dělala celuo dobu.

Takže začla škola což pro mě znamená e musím vstávat v 6 ráno to nesnáším. To že se učíme mi nějak neva s tím se dokážu poprat. Ale protože jsem v devítce tak se musím snažit a perfektní vysvědčení. Hlavně je problém fyzika máme jinou učitelku a ta je brutální to bude každou hodinu písemka atd... Ostatní předměty mi zas tolik nevaděj. Když už jsem u školy mohla bych napsat o dnešku. Každej rok jezdíme na cvičení v přírodě. Letos to myslím bylo nejlepší. Když jsme přijeli tak my jsme byli u stanoviště kde se vážou uzly, potom jsme se přetahovaly lanem a nakonec si procvičovali chytání a odpalování v softbalu. Šli jsme si opíct buřty no a jako cvičení tam byl i běh. Tak nakonec jsme nejdřív s učitelkou prošli trasu která byla označná fáborky. Ale radši jsme jí prošli. Takže to bylo něco přes 2km. To je opravdu něco pro mě, sporty mám ráda ale běh nesnáším. S kámoškama jsme se domluvili že půjdeme rychlou chůzi a někde trošku zrychlíme takže jsme běželi jenom na konci a na začátku kde jsme byli vidět. Celou cestu jsme kecaly, smáli se takže jsme z toho pak byli vyčerpaný. Ještě jsem zapoměla zmínit že jsme stříleli se vzduchovky ale letos jsem konečně trafila to je divný. Přemýšlím že už bych konečně mohla zveřejnit svoji povídku na Pána Prstenů sice jí nemám dopsanou ale mám už 5 kapitol ale trochu jí upravím než jí zveřejním ale blbý je že už nevím jak pokračovat. Poslední dobou vůbec nevím co psát to je děs nemám žádný nápady.

Blend 0.5

1. září 2011 v 20:29 | Denaaaa |  Blendy
A další dneska a poslední ta nálada mě nějak opouští
tenhle už je lepší ten se mi líbí...a co vám?


Blend 0.4

1. září 2011 v 20:27 | Denaaaa |  Blendy
Dneska jsem měla grafickou náladu :D ale musela jsem taky stokrátpřeinstalovávat PS
No tak tady je...není nic moc mělo to bejt lepší ale pak to nešlo vrátit tak jsem furt klikala a tohle ušlo