Takže po dlouhý době...

13. září 2011 v 21:43 | Denaaaa |  Deník
...Se vracím. Né že bych byla pryč ale dlouho jsem nic nenapsala nezveřejnila na blog. Jsem na tom špatně. Mám spisovatelskej blok, kreslit se mi nechce i když plánuju naskenovat nějaký obrázky a grafika je na mě teď moc. A taky napíšu co jsem dělala celuo dobu.

Takže začla škola což pro mě znamená e musím vstávat v 6 ráno to nesnáším. To že se učíme mi nějak neva s tím se dokážu poprat. Ale protože jsem v devítce tak se musím snažit a perfektní vysvědčení. Hlavně je problém fyzika máme jinou učitelku a ta je brutální to bude každou hodinu písemka atd... Ostatní předměty mi zas tolik nevaděj. Když už jsem u školy mohla bych napsat o dnešku. Každej rok jezdíme na cvičení v přírodě. Letos to myslím bylo nejlepší. Když jsme přijeli tak my jsme byli u stanoviště kde se vážou uzly, potom jsme se přetahovaly lanem a nakonec si procvičovali chytání a odpalování v softbalu. Šli jsme si opíct buřty no a jako cvičení tam byl i běh. Tak nakonec jsme nejdřív s učitelkou prošli trasu která byla označná fáborky. Ale radši jsme jí prošli. Takže to bylo něco přes 2km. To je opravdu něco pro mě, sporty mám ráda ale běh nesnáším. S kámoškama jsme se domluvili že půjdeme rychlou chůzi a někde trošku zrychlíme takže jsme běželi jenom na konci a na začátku kde jsme byli vidět. Celou cestu jsme kecaly, smáli se takže jsme z toho pak byli vyčerpaný. Ještě jsem zapoměla zmínit že jsme stříleli se vzduchovky ale letos jsem konečně trafila to je divný. Přemýšlím že už bych konečně mohla zveřejnit svoji povídku na Pána Prstenů sice jí nemám dopsanou ale mám už 5 kapitol ale trochu jí upravím než jí zveřejním ale blbý je že už nevím jak pokračovat. Poslední dobou vůbec nevím co psát to je děs nemám žádný nápady.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Isa Isa | Web | 14. září 2011 v 15:06 | Reagovat

Prosím tě, děláš jako kdyby si nikdy neměla perfektní vysvědčení. :-D S tou fyzikou to ZATÍM není tak hrozný, ale nechci to zakřiknout a to cvičení bylo skvělý. Vyvedlo se i počasí. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama