Deník

Novinky...nějaký trošku starý

31. ledna 2012 v 18:44 | Denaaaa
Dooobře už jsem se zase dlouho neozvala, tak to trošku shrnu.
MO
Jako každej rok musíme dělat domácí kola matematický olympiády a učiterlka řekla kdo chce 1 na výzo tak že je musí udělat. Nakonec jsem je udělala s menší pomocí (to že mi tu poslední úlohu uč. skoro nadiktovala se vůbec nepočítá :D) a měla jsem jít na matickou olympiádu místo školy. Říkala jsem si že to bude v poho, nooo opak byl pravdou. Úlohy byly děsně težký a z maximálního počtu bodů (24 myslím) mám půl bodu...to je mi teda úspěch.
AJO
Jako každej rok pořádá škola anglickou olympiádu, a já se vždycky účastním. Moje typický místo bylo 5. a rozmezí kolem toho (spíš dolů). Letos jsem muasela mít nějaký štěstí protože jsem si vybrala téma, o kterým s nima mám mluvit, co mi jde. To téma bylo škola. Překvapení pro mě bylo že jsem skončila 2. což se mi ještě nikdy nepovedlo.
Výzo
Dneska jsme dostávali výzo, očekávala jsem 3 dvojky, ze zemáku(ta byla 100%),z chemie a z fyziky. Nakonec při rozdávání výz jsem byla na konci s kámoškou (bylo to podle průměru od nejhoršího k nejlepšímu), holka co měla samý odešla před rozdáváním a výzo si vzala dřív. Takže nakonec z mých očekávaných 3 dvojek byla jenom jedna a to ze zemáku. Jsem z toho nadšená. Pokusím se psát články častějc, ale jak znám sebe tak to bude furt stejný.

jak jste dopadli vy s výzem?

Nickyho rodina

21. prosince 2011 v 21:45 | Denaaaa
Dneska jsme byli se školou v kině. Já se docela těšila protože to bylo poprví co jsem vstávala pozdě do školy a šla jsem pozdě. Dali jsme si sraz u kina. Kdybys jsme tak pozdě šli do školy, cítila bych se jak na střední. Několik dnů předtím jsme dostali tuto informaci, že se jde do kina. Pochytila jsem, že se to jmenuje Nikyho rodina. Říkala jsem si že to bude nějakej trapnej a nudnej českej film. Ale jak jsem se zmýlila. Několik minut jsme ještě seděli v kině a povídali si než to začlo.

Budoucí gymnazistka?

10. prosince 2011 v 21:33 | Denaaaa
Dneska jsem byla s rodičema na Dni otevřených dveří v Gymnázium, které je prý jedno z nejtěžších. Nejdřív jsem byla děsně rozklepaná. Protože ta škola je gigantická a já myslela že se ztratím. Jinak z tý školy mám nakonec dost dobrej pocit, ještě se tam ale musím dostat. To chce výzo s vyznamenáním. Potkala jsem se tam i s Isou, takže jsem tam pokecali, když jsme byli ve skleníku. Když jsem se po tý škole procházela tak jsem po dlouhý době dostala vcelku slušnej nápad na povídku. No jo ale jestli jí taky vůbec napíšu. Po dni otevřených dveří jsme ještě jeli nakupovat do Fóra abych si vybrala dárky k Vánocům. Myslela jsem že se teda super rozepíšu ale asi ne. No co aspoň něco jsem napsala. Nejspíš ještě dneska přidám zbytek těch fotek co jsem ještě nepřidala.

Po dlouhý době...

7. listopadu 2011 v 20:00 | Denaaaa
Zase se ozývám, že už bylo na čase. Takže chci jen říct co jsem zas dělala. Když jsem byla u babičky tak jsem se překonala a dobrovolně šla ven což je u mě hoooodně divný. Jo jsem děsnej lenoch. Ale taky jsem tak šla jen za jedním účelem a to bylo fotografování. Chtěla jsem fotit i něco venku, páč jsem nevěděla co už fotit doma. Takže většinu z těch fotek sem dám i ty co jsem fotila doma i ty starý. Ale než to udělám tak si chci udělat novej design, a trošku si přerovnat nějaký rubriky.
A teď jdu od tématu, ale poslední dobou je to ve světě katastrofální. Teď si dělám aktuality na občanku máme mít totiž vždycky 2, ze světa a z domova. Tak teď jsem hledala ze světa a to skoro každej článek byla nějaká vražda, je jedno jestli to byla nehoda nebo to bylo úmyslný. I tak je to děsný.

Co se děje...

3. října 2011 v 21:11 | Denaaaa
Takže přemýšlím že bych sem taky mohla něco přidávat co. Až se mi bude hctít taky trošku upravim jednu povídku co mám už dlouho uloženou a budu jí zveřejnovat sekla jsem se teda u 6. kapitoly ale u mně je to, že mám 5 kapitol obdivuhodný. Taky jsem poslední dobou přemýšlela o tom že budu překládat mangu. Už delší chvíli se mi líbí jedno anime/manga no a když jsem si chtěla přečíst mangu tak nikde nebyla dokončená a psali tam že nemaj překladatele tak jsem přemýšlela že bych se do toho pustila a zkusila to. No vlastně jsem už přeložila 1. stránku a není to tak špatný. U mně se vlastně neděje jinak nic novýho ale mám nové SB (u mně oblíbené stránky) Selena Fans je to působivý a opravdu zajímavý blog velice doporučuji

To je asi vše tak zase někdy se ozvu

Je to tu!

21. září 2011 v 19:21 | Denaaaa
Co je tu? Nic na blogu kromě tohohle článku. Je tu nemoc. Když jsem chodila tak do 3-tí třídy byli jsme velký kamarádky to jsem jí říkala chřipka. Po tom jsme se nesnášeli a ona se ode mě držela dál. A teď si řekla že mě navštíví. Její sestra rýma otravuje můj nos a její kámoši jako jsou hleny si řekli že si zalezou do krku. Ale furt chodím do školy. Takže nejsem úplně nemocná jenom mám hleny a rýmu tot vše. Ve škole jsou skoro všichni takový nemocní jako rýma kašel ale všichni chodíme do školy. Jinak chystám přidat povídku, teď dělám design a přemejšlím že udělám i nějaký volný protože mám zase hodně nápadů. Tak já pádím
Mějte se!

Takže po dlouhý době...

13. září 2011 v 21:43 | Denaaaa
...Se vracím. Né že bych byla pryč ale dlouho jsem nic nenapsala nezveřejnila na blog. Jsem na tom špatně. Mám spisovatelskej blok, kreslit se mi nechce i když plánuju naskenovat nějaký obrázky a grafika je na mě teď moc. A taky napíšu co jsem dělala celuo dobu.

Takže začla škola což pro mě znamená e musím vstávat v 6 ráno to nesnáším. To že se učíme mi nějak neva s tím se dokážu poprat. Ale protože jsem v devítce tak se musím snažit a perfektní vysvědčení. Hlavně je problém fyzika máme jinou učitelku a ta je brutální to bude každou hodinu písemka atd... Ostatní předměty mi zas tolik nevaděj. Když už jsem u školy mohla bych napsat o dnešku. Každej rok jezdíme na cvičení v přírodě. Letos to myslím bylo nejlepší. Když jsme přijeli tak my jsme byli u stanoviště kde se vážou uzly, potom jsme se přetahovaly lanem a nakonec si procvičovali chytání a odpalování v softbalu. Šli jsme si opíct buřty no a jako cvičení tam byl i běh. Tak nakonec jsme nejdřív s učitelkou prošli trasu která byla označná fáborky. Ale radši jsme jí prošli. Takže to bylo něco přes 2km. To je opravdu něco pro mě, sporty mám ráda ale běh nesnáším. S kámoškama jsme se domluvili že půjdeme rychlou chůzi a někde trošku zrychlíme takže jsme běželi jenom na konci a na začátku kde jsme byli vidět. Celou cestu jsme kecaly, smáli se takže jsme z toho pak byli vyčerpaný. Ještě jsem zapoměla zmínit že jsme stříleli se vzduchovky ale letos jsem konečně trafila to je divný. Přemýšlím že už bych konečně mohla zveřejnit svoji povídku na Pána Prstenů sice jí nemám dopsanou ale mám už 5 kapitol ale trochu jí upravím než jí zveřejním ale blbý je že už nevím jak pokračovat. Poslední dobou vůbec nevím co psát to je děs nemám žádný nápady.

Došli mi nápady

24. srpna 2011 v 20:38 | Denaaaa
Sakra oni mi fakt došli, už ani nevím jak pojmenovávat články. No jde o to že já bych ráda zveřejnila jednu povídku ale je problém že jsem skončila v půlce 6. kapitoly a nemám ponětí jak pokračovat. To je pech. Začíná mě to pekelně štvát vůbec nevím co psát. U všech povídek co mám rozepsaný, nevím jak pokračovat(rozepsaný mám 3). Jo a ještě jsem chtěla říct že mě tak trošku chytlo anime. Jednou jsem koukala na Animax a dávali tam nějakej delší "film" (více scuclých dílů asi) Death Note. Nevím jestli to znáte. No a tak trochu jsem se do toho zažrala. A koukala na to od začátku. Dokonce znova i na všechny filmy. Jde to se mnou z kopce. A jak... No tak nic já se loučím tak zase Ahoj

Zase mimo...

16. srpna 2011 v 22:58 | Denaaaa
Začínám se cítit provinile že sem nic nepíšu a nevkládám i když to byl účel na založení tohohle blogu i tak. Trošku shrnu co jsem dělala. S kámoškou jsme byli často venku. Já jsem přemýšlela o povídkách a nějaký nejspíš upravým a budu je sem někdy vkládat. Grafiku jsem dělala, ale jenom design, kámoška mě poprosila ať jí ho udělám tak jsme ho udělala a mám v hlavě super nápad na další ale možná volnej možná můj :D to se ještě neví. No jinak nevím co psát. Prázdniny se blíží konci, a já pořád nemám ponětí na jakou školu půjdu to je strašný. No tak pardon za mojí nepřítomnost.

Co jsem vlastně dělala?

6. srpna 2011 v 23:10 | Denaaaa
Takže asi bych taky měla říct kde jsem byla a co jsem dělala, co? Takže shrnu tu dobu co jsem byla u babičky
Měla jsem v plánu se často koupat v bazénu ale počasí mi teda moc nepřálo, tak jsem si to vynahradila jízdou na bruslích. Taky jsem často kreslila obrázky ale jsou hrozný. Možná sem ale nějaký dám. Jednou jsme šli do lesa se podívat jestli jsou houby. A já našla první a to nejsem vůbec houbař. Se sestřenkou jsme závodily kdo jich bude mít víc ani nevím kdo vyhrál. Se sestřenkou jsme ještě hráli badminton a ty pálky jsou nějaký dívný aspoň stokrát se "roztrhly". Ale když jsme si jen tak házely míčem tak zase padal někomu do zahrady. Víte jak jsou vždycky ty válce sena na polích, tak já přesw to ráda skáču. Takže kdykoliv jsme šli do áleje tak jsme po nich skákali. Se sestřenkou jsme jednou šli na hrušky, no a já jsem lezla po tom velkým stromě a myslela jsem si že jich tam bude hodně ale tam kde jsem byla nebyly žádný. Oni byli spíš dole. No tak jsme je sbírali a najednou na nás začli pískat ňáký cikáni tak jsme hrušky hodily do sestřenčiny mikiny a upalovaly domů. Jinak si myslím že se nic zajímavýho nestalo a taky si to nepamatuju.
Á dnešek...byl docela nabitej...
Takže s rodičema nechceme furt sedět doma tak jsme někam vyrazily tentokrát to byl Dinopark a Zoo v Plzni. Nakonec to byla sranda, mám pár opravdu pěkných fotek potom je sem dám, až budu mít foťák u sebe, teď se někde nabijí. Chtěli jsme jet ještě do pražský Zoo ale to bysme přišli domů pozdě atd...Zítra jsme chtěli jet do fóra, tak jsme si řekli že to prohodíme, do fóra jsme jeli po Zoo a zítra jedem do tý pražský. V Zoo jsem měla k obědu smažák a ve fóru k večeři taky. Nakonec rodiče navrhli že bysme někdy mohli jít do toho Palace Cinema co tam mají ve fóru, koukali jsme co tam kdy jak dávaj a zatím jsme se nerozhodli, chtěla jsem je překecat na Harryho - opravdu by mi nevadilo ho vidět znova v kině - ale to nechtěli, ale už se těším až tam na něco půjdem. Jo a zapoměla jsem když jsme jeli do Plzně a zpátky tak jsme viděla asi 4 nebo 3 bouračky. U jedný byl i zraněnej člověk, aspoň to říkal táta - mě řekl ať se nedívám - u jiných byly převrácený auta atd...Myslím že je to vše.

Harry Potter a Relikvie Smrti II. část

16. července 2011 v 17:19 | Denaaaa
Málem jsem zapoměla napsat. Byla jsem s kamarádkou 14. na premiéře onoho úžasného filmu. Byl to konec, absolutní konec. Je to hrozný že už to skončilo. Sága Harryho Pottera se mji velice líbila. Opravdu nevím co se mi na tom filmu líbilo nejvíc byl celej dokonalej. U nějakých části filmu jsem skoro brečela, už jsem cítila jak mě páli oči od slz ale vydržela jsem to. Miluju Happyendy kdybych mohla a nevypydala bych u toho jak absolutní debil tak bych vyskočila a ječela radostí že ten film byl tak úžasnej :D. Nevím co bych psala dál o filmu. Ale vím co jdu dělat - jdu hrát Sims 3. Dneska jsem začala konečně vybavovat dům a fáákt se mi daří tak já ho jdu dodělat.

Horor a Voda

11. července 2011 v 9:14 | Denaaaa
Debilní název já vím, ale poslední dobou nemám ponětí jak pojmenovávat články, ale abych tady nekecala o názvech tak vám napíšu co tím taky myslím. Začnu tím co byl dřív. Je léto a dost horký léto a co v létě dělají lidi...koupají se. Já jsem teda ještě furt u babičky(a ještě budu do středy) a máme tady bazén, ve kterém poslední dobou jsem hoodně často. Dřív jsem se potápěla s brejlema a když bez nich tak se zavřenýma očima a držela jsem si nos. Teď ne konečně jsem se naučila plavat bez držení nosu a koukám pod vodou. Je to hrozná sranda. Ale samozřejmě nic nevidím nějak extra suprově ale rozmazaně. Ale je to hrozná sranda. Super je že už budu moct udělat šipku že si nebudu muset držet nos.
Tak a přejdu dál. Děda mě a sestřence nahrává horory. A včera jsme se na jeden koukali. Jmenovalo se to Sesterstvo Nemilosrdných. Začlo to tím že na jednoho kluka ušili boudu že jejich "sestra" je mrtvá. A odvezli jí k jezeru. Ona ale mrtvá nebyla oni to jen hráli. Ten kluk, nevím proč to udělal, zabodl tu která hrála že je mrtvá. Tak všichni z toho měli strach co budou dělat atd... Nakonec její mrtvolu hodili do příkopu. Potom nějaká záhadná osoba začla zabíjet lidi co s tím měli něco společnýho až zbyli tak 4 holky, zjistili že ten zabiják byl kluk jedný holky z těch čtyr. A zabíjel stejnou zbraní (trochu vylepšenou) kterou oni zabili tu holku. A oni si myslela že jejich sestra vstala z mrtvých. No a nakonec zabili i jeho a pak byl konec. Nezní to hrozně ale bylo to hnusný hlavně jak zabíjel to bylo nechutný. Takže večer jsem se sestřenkou nemohla usnout, byl nám strašnej hic ale bály jsme se se odkrýt. Pak jsme rozsvítili a měnili si peřiny a vyhazovaly polštáře. Ani nevím kdy jsem usla. Ale skoro vůbec jsem se nevyspala.

Den plný zábavy

8. července 2011 v 21:17 | Denaaaa


Dobře...nadpis jsem trochu přehnala ale nic mě nenapadlo. Ráno to vypadalo dost černě dokonce i sprchlo ale zase se to vyjasnilo. Ráno až do oběda, i když mě všichni kopali ven, jsem seděla u kompu. Takže odpoledne nic moc. Jen jsem sbírala bílej rybíz na koláč co jsem s dědou pak měla píct. Potom jsem ty kuličky sundavala z těch zelenejch "tyček"(nemám ponětí jak to napsat). Pak jsem se šla koupat ale tam nebyla ta největší sranda co večer. Ani nevím co jsem dělala tu dobu mezitím. Ale potom jsem šla píct koláč. Rybízovej s želé. Co jsem u toho dělala vám říkat nebudu to si spíš přečtěte recept :D. Potom jsem šla večer ještě ze sestřenkou do bazénu. A tam byla teprve sranda, protože máme bazén kulatej tak vždycky děláme vír (který není vůbec vidět xD ). Vzali jsme si švihadlo přepůlili a každá chytla jeden konec a točili jsme se dokola. potom když jsme leželi tak nás to unášelo, to bylo příjemný. Pak jsme řešili jak plavat bez držení nosu aby to nebylo nepříjemný. Tak jsme vyfukovali z nosu bubliny xD. Nejlepší bylo když jsem se snažila při tom otevřít oči. Nejdřív jsem měla jenom malinko ale potom jsem je měla otevřený víc než normálně. A docela jsem i viděla. Ale dělali jsme si pak i srandu že jsme se u toho měli usmívat. Takže jsme vypadali dost strašidelně. A hlavně nejhorší bylo když jsme si řekli že ještě budem uplavávat a ta druhá co má otevřený oči (ta první měla brejle) bude plavat za ní. A moje sestřenka vypadala dost strašidelně protože měla vyceněný zuby a měla rovnátka což pod tou vodou vypadalo jako zkažený :D. A jako by toho nebylo málo tak ještě měla ruce jak zombík a kejvala hlavou. Takže kdykoliv takhle plavala za mnou tak jsem si stoupla, vyjekla a cákala na ní vodu a všechno možný. Když jsem to já udělala jí, tak měla stejnou reakci jak já. Ale smáli jsme se u toho. Se mi o ní bude určitě zdát :D.

A opět - týden bez grafiky

8. července 2011 v 11:00 | Denaaaa
Minule jsem do článku "Harry Potter" připsala že nemůžu dělat grafiku páč jsem u babičky a ted tu budu týden což je horor, nemůžu dělat grafiku vůbec i když mám docela dobrý nápady co bych mohla dělat a nejspíš založím rubriky "Na objednávku" protože moc často články nepřidávám, né že by mě to nebavilo ale spíš nevím co. Ráda bych pokračovala s vkládáním fotek ale můj blbej foťák se rozhodl že už nebude kamarádit s baterkami a ty si řekli že už teda nemá cenu bejt nabitý. Tak kdykoliv je nabijím baterky a dám je do foťáku tak to píše "baterie vybitá" prostě mám smůlu a můj mobil neděla kvalitní fotky ale kdybych je zmenšila tak možná jo.
Dobrý je že ted ty prázdniny začínají stát za to, už je docela hezký počasí teda ted zrovna ne, u nás ted prší. Ale jinak je hezky a hic. Já mám teplo ráda. Sice jsem si spálila záda a bolí mě jak čert ale to je fuk. Jak si vy užíváte prázdniny? Jedete někam?

Vysvědčení

30. června 2011 v 10:53 | Denaaaa

Takže dne byl ten osudný den "D" alias vysvědčení. Docela jsem se bála, protože jsem očekávala že mi samý jedničky zkazí 2 z chemie a zemáku. Ale nakonec prtž naše třídní odešla tak jsme v tom měli zmatek asi 5 nebo 6 nevim momentálně jsem to nepočítala, učitelů se nám vymění. ALe ta pozitivní část na tom je že mám nakonec samý jedničky! to je moje nejlepší výzo prtž mám samý v obouch pololetí(neumím to napsat). A samozřejmě 0 omluvených hodin já nikdy nechybím :D. A učitelka co nám to rozdávala tak dala všem co maj samý 8GB flešku :O . kdo měl vyznamenání tak klukům PC hru a holkám knížku nebo tak něco. takže já jsem absolutně totálně spokojená. S kámoškama jsme pak byli v cukrárně a když jsme jedli zmrzku tak najednou všechno zhaslo atd.. takže to museli zapnout my se tomu gebili :D A jak jste dopadli vy?

Výlet do ZOO a Botanický

29. června 2011 v 20:04 | Denaaaa
Takže dneska jsme měli 2.školní výlet do Liberce do ZOO a Botanický zahrady. Jako první jsme jeli do Botanický tam teda moc zábavy nebylo i když je fakt že když jeden kámoš tam furt říkal různý vtipný hlášky tak jsme se nasmály až dost. V ZOO to taky nebylo špatný to jsem se smála skoro pořád protože tam měli furt vtipný kecy. Snad dvakrát se naše skupinka posadila u nějakýho občerstvení. Byla jsem z toho všeho vyčerpaná. Den předtím jsme hrály (kdo chtěl) 5hodin softball a já hrála a nebyla jsem vůbec unavená, vlastně když jsme šli domů tak jsem pořád byla plná energie. V buse jsme se docela nudili i když někdy byla fakt sranda. Ale nejhorší je když nevíte o čem si povídat tak jsem jen poslouchala a měla zavřený oči. Když jsem přijela domů byla jsem totálně vyřízená. Tohle jsem nepsala do detailů takže pardon ale jsem strašně unavená. Takže já se s váma loučím a odcházím hrát simsy.

Mimochodem zítra je výzo tak mi držte palce doufám že budu mít samý ale asi mi to zkazí zemák a chemie :((. Tak zatím Ahoj

Narozeniny

29. června 2011 v 19:52 | Denaaaa


Konečně jsem se rozhodla že to napíšu! Narozky jsem neměla dneska ani včera ale už 25.6. Ráno se vzbudím a mamka s tátou mi hned přejou a dávaj dárky. Hrozně moc jsem chtěla knížky Pána Prstenů a taky že je mám + Hobita. Taky jsem chtěla SIms3 originál a to prej že nevědí jestli na to budou money money. A když to rozbalím tak tam vidím 3 sims 3 hry. Jeden originál, povolání snů, cestovní horečka. Pak jsme se rozhodli že půjdem na pohár. Takže jsme nejeli do normální cukrárny ale do fóra. COž nebyl nakonec tak špatnej nápad. Když jsme šli se jen tak podívat kolem tak mám ve zvyku koukat do obchodu s hrama co je novýho atd... A viděla jsem tam sims 3 ten nejnovější dodatek zlevněný o 50%. Ale rodiče samozřejmě jdou pryč a tak běžím za nima a řeknu jim to a táta že by mi to klidně koupil že je to dobrý. tak jsem nakonec dostala i SIms3 hrátky osudu. Na večeři jsme byli v Mekáči a prostě to byl supr den! Takže konečně mi je 14!

Techmánie

23. června 2011 v 20:10 | Denaaaa

Jako jeden ze školních výletů(máme 2) jsme si vybrali Techmánii v Plzni. Takže začnu od rána. Sraz jsme měli v 6:55-Pěkně ujetej čas. Protože s náma jela jiná třída která sedí vždy vzadu a byli už nasáčkovaný u dveří, nezbývalo nám nic jinýho než sedět vepředu. Ale mě je docela jedno kde sedím. S kámoškou jsme byli domluvený že budem sedět spolu před klukama z naší třídy a taky se tak stalo. Seděli jsme přímo řidičovi za zády. Jo a ten řidič ani nevěděl jak tam jet(spíš kudy). Takže jsme tam chvíli bloudili. Cestu tam jsem s kámoškou poslouchala písničky a nic extra jsme jinak nedělali. Čekala jsem něco víc. Budova zvenku vypadala jak bývalej koncentrák. Ale vevnitř to nebylo nějak extra velký. Byly tam ty různý technický věci prostě co se toho týká. Byly tam věci jako Optika a vše kolem pak tam byla sekce "Top Secret" kde byli různé špionážní věci(nejlepší bylo když jste měli projít mezi lasery.) Nebo mikrofony co vás opožďují. A hlavní věc tam asi byl Van de Graffův Generátor. Ten vytvářel statickou elektřinu nebo spíš kladný náboj. Ta ženská co nám to tam ukazovala byla nějak hodně vysmátá. Když jste na to šáhli a bylo to nybitý měli by se vám zvedat vlasy ale hodně to nebylo. Čekala jsem od toho celkově víc. Nejlepší snad ale byla cesta zpátky. Řekli jsme si že budem hrát slovní fotbal. Takže hráli jsme celou cestu z Plzně až do Teplic což jsou nějaký 2 apůl hodiny. Což je docela velkej rekord. Takže dobrý no. Školní výlet se ale povedl a ten druhý(Libercká ZOO a Botanická) bude doufám taky dobrý.

Olympie

23. června 2011 v 19:38 | Denaaaa

Včera jsem s mojí nejlepší kámoškou chtěla jít koupit rámeček na naši společnou fotku. Tak jsme jeli ze školy a stihli jsme díkybohu autobus co tam jede zadara a 2x za hodinu. A protože v Olympii jsou skoro furt nějaký akce tentokrát tam byla akce "Starověký Egypt" . To byli na každým rohu nějaké postavy nebo ty sochy atd.. A tam kde je vždy podium byla "hrobka". Když jsme vešli dovnitř tak tam ny stěnách byli hieroglify, kresby atd... Několikrát jsme to fotili. A dsobrý bylo že skoro naa každý zdi bylo oko a tím jsme mohli koukat ven a nejlepší bylo když byl někdo z druhý strany a vy mu čuměli do ksichtu :D. Taky jsme se hodiny (fáájn přeháním) zdrželi v knihkupectví. Tak to byl další super den v Olympii.

Závislost

10. června 2011 v 19:14 | Denaaaa

Když mluvíme o závislosti, nechci tu s váma mluvit a rozebírat věci jako drogy, alkohol apod. Chci se na závislost podívat z jiného úhlu. Budou to závistlosti co mě provází celý život. Jako největší závislost mám asi PC ale to je celej život. Možná jako dítě mě provázeli jiné závislosti ale napíšu jsem jen ty co si pamatuju. Asi úplně první bylo Anime a přesněji Naruto. Co se týče filmů seriálů a těhle věcí. Jsem na nich závislá jen proto že je tam nějaká postava co se mi líbí. Já vím je to divný ale je to tak. Když přeskočím Anime dostanem se k filmům s opravdovými herci. Jako první to byla sága Harry Potter. Tam to byl Tom Felton. Později jsem se furt koukala na to samý a nebo když jsem se ptala táty jestli má nějaký dobrý filmy tak mi říkal abycvh se podívala na Pána Prstenů že mě to bude bavit. A já že ne že se mi nechce. Myslela jsem si že to bude zase nějaká kravina, a jak jsem se zmýlila. Od tý doby co jsem viděla Pána Prstenů jsem se absolutně zabouchla do Legolase. Dřív jsem si ale strašně pletla jeho jméno. Já mám zvyk že když se mi začne líbit nová postava tak hledám o tom příběhu povídky jak na anglickejch tak na českejch stránkách, hledám obrázky informace atd... Tak to dopadlo s Legolasem kdybych to měla spočítat tak předpokládám že jsem přečetla celkově něco kolem 60-ti povídek anglických a asi 5 českých. Ale později jsem se odmilovala od Legolase jako postavu ale zabouchla jsem se do Orlanda Blooma, jeho ztvárnitele. Tak jsem hledala všechny filmy ve kterých hraje.Až mě napadli Piráti z Karibiku. Tak jak jsem to dokoukala tak jsem opakovala to stejný jako s Legolasem u Williama Turnera. Myslím že ale miluju všechny Orlandovy postavy stejně :D.
Tak to je myslím vše co se týče mých závislostí, tenhle článek jsem měla v záloze už dlouho ale zapoměla jsem ho napsat.

Den dětí

4. června 2011 v 10:18 | Denaaaa
Takže ve středu jsme ve škole měly "Den dětí". Zapoměla jsem to sem napsat už dřív, tak to píšu až teď. A nevím jestli bych ho měla charakterizovat slovem nuda nebo hrůza. Mělo to výhodu že jsme se neučili a končili o hodinu dřív. Tak letos to bylo ale poprvé co ho měl i druhý stupěň, aspoň co si pamatuju. Byli tam policajti, hasiči a záchranka. Měli jsme být všichni v určený čas na nějakém stanovišti. Měli jsme jít první na psovoda, chvilku to ušlo ale jak se všechno opakuje začíná to být nuda. Ještě před ním jsme ale šli k DJovi a chtěli po nás aby jsme ukázali své "pohybové dovednosti" a samozřejmě nikdo nechtěl. No a pak jsme měli jít na hasiče a tam bylo jen jak jednoho učitele dostali z auta, potom odjeli měli práci(někde hořelo, ale pak se vrátili). Když jsme jako třída někam chtěli jít tak tam byli jiní ale dostali jsme se na střelnici. Já jsem s kámoškama potom chodila kolečka kolem hřiště, výhoda toho DJe byla že nám k tomu pouštěl hudbu. Ale počasí bylo akorát. Jinak celej den nic moc.

Lázeňská sezóna

29. května 2011 v 12:51 | Denaaaa
Jakožto v lázeňském městě se pravidelně, každoročně koná lázeňská sezóna. Letos to byla 857. a tu jsem si nenechala ujít. Loni jsem tam byla také, ale letos jsem si řekla že vyzkoušímj všechny, i ty nejbláznivější atrakce. Po celém městě bylo rozseto nespočetno stánků (se suvenýry, hračkami, jídlem...) a atrakcí. Loni jsem byla tak na třech a pořád dokola jsem je opakovala ale to nebylo ono. Letos jsem byla na všech těch nejhorších. Takže začnu od začátku aby to mělo hlavu a patu. S kámošema jsme se sešli a vyrazili jsme.
 
 

Reklama