Moje Fotografie

Výtvarka

6. března 2012 v 21:27 | Denaaaa
To je stoletá fotka. Je to focený na výtvarce už ani nevím co jsme měli kreslit. Každopádně já furt všechno musím zdokumentovat. Takže jsem vzala mobil(nebo foťák?) a fotila, tahle fotka se mi líbí, nevím čím to je je totiž docela obyčejná. Každopádně na fotce je Illusion a jestli jí bude vadit že je tady její fotka tak se ozve :D.

Svíčky

23. února 2012 v 10:26 | Denaaaa
Chtěla jsem se už konečně zbavit mojí vánoční zásoby svíček, čekala jsem totiž že je zlikviduju už o Vánocích, bohužel né tak byli furt tady a napadlo mě že bych jich mohla zapálit víc najednou. A pak jsem si řekla: "to by nebyla marná fotka" nakonec jsem to vyfotila asi tisíckrát a teď jsem musela vybrat 3 nejlepší, páč vám sem nebudu dávat všech tisíc fotek. Tak tady sou....

Giocondy

5. ledna 2012 v 19:36 | Denaaaa
To je taky starý (já jsem totiž strašně líná ty fotky zmenšovat aby to nebyl tak velkej soubor a pak na to zapomenu) To je ze školy. Měli jsme místo těláku (jenom holky) o odpoledce (před odpoledkou máme výtvarku) dodělávat nějakou mozaiku a jedna holka ještě dodělávala obrázek z výtvarky tak jsem fotila její Giocondy :D.

Oko

5. ledna 2012 v 19:30 | Denaaaa
Zase stará fotka snad ještě z léta. To oko je mojí sestřenky XD. Chtěla jsem si to zkusis a myslím že to nedopadlo zas tak hrozně, vlastně jsem s tím docela spokojená.

Tři Mraky

13. prosince 2011 v 18:04 | Denaaaa
To je hoooodně stará fotka ale právě jsem jí našla v obrázcích tak jsem se rozhodla že jí sem dám protože mi příjde vcelku zajímavá

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Na tý fotce se mi líbí že ty mraky jdou od největšího k nejmenšímu, a taky od nejtmavší po nejsvětlejší barvu. Co mi to tam ale kazí je ten kabel nahoře. Já jsem to fotila z okna a tam nahoře byli nějaký kabely ale napoprví jsem si toho nevšimla tak jsem to nefotila znova a taky ty mraky se hejbaly tak bych to už takhle dobře nezachytila.

Vodovky

19. listopadu 2011 v 12:58 | Denaaaa
Doma jsme chtěla fotit něco barevnýho a po ruce jsem měla kufřík plný výtvarných potřeb. Tak jsem vytáhla zatím nevyužitý vodovky. A nejsou zas tak hrozný.

Ze zahrady

17. listopadu 2011 v 21:48 | Denaaaa
Nechce se mi ty fotky rozřazovat do článků, protžoe nevím jak bych je pojmenovala. Tak to dám do jednoho. Jsou tu fotku co jsem fotila na zahradě u babičky.

Maceška

17. listopadu 2011 v 21:33 | Denaaaa
Tohle jsou už hodně starý fotky, to jsem zase fotila u babičky na zahradě když jsem se nudila.

Pampeliška

17. listopadu 2011 v 20:57 | Denaaaa
Byla neděle a já se sestřenkou jsme měli jít domů, tak jako vždy měla jít natrhat králíkovi, co má doma, nějakou trávu nebo co to bylo. A mi řekla ať jdu ven fotit (a já šla dobrovolně, což je divný). A fotila jsem pampelišku a spoustu jiných věcí, ty přidám nejspíš taky ale pozdějš.

Šachy

17. listopadu 2011 v 20:18 | Denaaaa
Pokračovala jsem ve focením šachových figurek

Mikado

16. listopadu 2011 v 22:59 | Denaaaa
Když jsem byla u babičky tak jsem furt každýho otravovala co mám dělat, když mi řekli ať fotím tak jsem zase otravovala co mám fotit. Moje sestřenka přišla s dobrý nápadem abych fotila ty její hry co má(Království her je jich tam několik v jedný krabici) a našla jsem tam mikado tak jsem si poskládala ty tyčinky a fotila je a takhle to dopadlo...


Lak

22. října 2011 v 14:50 | Denaaaa
Fotila jsem i nějaký laky ale tenhle je asi nejlepší ty další dva se mi nelíběj tak je sem nedám...

Mp4-ka

22. října 2011 v 14:32 | Denaaaa
Poslední dobou mě děsně chytlo focení tak sem přidám taky nějaké ty fotky a tady je jedna která se mi z nich líbí ze všech. Sestřenka si přinesla MP4 tak jsem se rozhodla jí vyfotit a podle mě to nevypadá vůbec špatně no jen se podívejte.


Růže

19. června 2011 v 21:57 | Denaaaa
Takže jsem se rozhodla něco vyfotit a proto že jsem u sebe měla jenom mobil tak jsem musela jím i přesto že má jenom 3.2mpx takže kvalita nic moc. Opalovala jsem se totiž a přišlo mi to jako dobrej obrázek pro vyfocení. Tak co na to řikáte.
Kvalita je strašná já vím ale když je to malý tak je to v dobrý kvalitě jo a ještě jsem chtěla vyfotit mraky co mi něco připomínají ale byla jsem v bazénu na lehátku takže s moji šikovností bych ten mobil pustila do vody
 
 

Reklama