Moje kresby

Liara T'Soni

29. srpna 2012 v 17:18 | Denaaaa
Takžeeeeee no dávám sem jenom jeden obrázek nerozjíždím to tu, takže tohle je jedna postava z Mass Effectu. No docela se mi to líbí. Ale posuďte sami.

My Friend

13. dubna 2012 v 19:05 | Denaaaa
Tak asi po měsíci jsem začala kreslit mojí kamarádku která mě o to poprosila. Včera jsem začala a dokončila kresbu. nevypadá to jako ona (všichni to řikají :D) Ale jsem pyšná na tenhle obrázek protože se mi líbí stínování obličeje. Trvalo mi to +- 4 hodiny. Když jsem jí ukázala ten obrázek tak se jí líbil - takže jsem spokojená.

Ronnie

16. února 2012 v 20:53 | Denaaaa
Dobře jsou to asi 3 tejdny nebo co já vím jak dlouho, co mi sestřenka řekla ať nakreslím jí (nevěděla jsem o kreslit) řekla jsem ok, jenže já jsem děsně líná osoba takže jsem začala kreslit až tak o tejden později, no a tady je výsledek kreslila jsem vždycky max. tak 2 dny v týdnu což jsem moc dlouho nekreslila ale to je fuk, mě se to vcelku líbí i když jí to není podobný
PS: fotila jsem to foťákem, scan nešel

Kresba Lary Croft

4. července 2011 v 19:28 | Denaaaa
Takže jsem využila volného času a noťasu a kreslila. Má oběť byla Lara Croft ale docela se mi povedla, sice to zase kazí obličej ale na to si pomalu zvykám
ty papíry josu docela dost průhledný jak jsem zjistila takže je tam vidět trochu to co jsem začala na další stránce tak to ignorujte

Čtení

20. června 2011 v 21:50 | Denaaaa
Jednou mě to napadlo protože jsem se dívala na kámošku jak čte :D

Dveře

8. června 2011 v 20:20 | Denaaaa
Tak tahle je jedna z těch novějších prací ale není barevná. Měla jsem po ruce grafitovou tužku a chtěla jsem si vyzkoušet kreslit černobílý obrázek a stínovat. Taky jsem měla po ruce knížku, která mě sice obsahově nezaujala ale byly v ní pěkné černobílé ilustrace. Tak jsem si řekla, že se podle toho pokusím nakreslit ten obrázek a tak to dopadlo.

To pozadí jsem pak odflákla, měla jsem málo a času a už mě to nebavilo.

Avril Lavigne

8. června 2011 v 20:14 | Denaaaa
Tohle je jedna z mých starších prací, kreslila jsem jí loňské léto na dovolené. Moje předloha byla stará a zmuchlaná titulní stránka časopisu Bravo. Ale považuji ji za jednu z mých nejlepších prací - a že jich moc není - tak doufám že se bude líbit i vám.
Nedělám že je to Avril nějak podobný ale snad i tak to uznáte
Nejspíš sem přidám i víc svých starých prací, na nových momentálně pracuju.

Mořská pana

7. června 2011 v 21:01 | Denaaaa
Takže jsem jednou kreslila obrázek mořské pany a rozhodla jse mse že si to zkusím vybarvit pomocí tabletu. Ale žádná sláva, i když je to má nejlepší práce s tabletem.

Cl.č.
 
 

Reklama