Novinky

...(nevím jak nazvat článek)...

30. července 2011 v 11:13 | Denaaaa
Takže tenhle týden jsem zase u babičky takže nemám možnost dělat grafiku. Ale budu tu psát povídku už mám 5 kapitol. Ale zveřejňovat budu později protože teď moc nevím co psát dál. Takže se jinak omlouvám že tu nejsem nemám co zveřejňovat. Zkusím něco sepsat nebo tak něco abych měla už co zveřejňovat možná jsem dám mojí minulou povídku která má zatím jenom 2 kapitoly ale není dokončená, až mě někdy napadne co dál tak jí dopíšu zatím sem teda dám ty 2. Tak já to jdu nějak udělat. Takže pardon za mojí nepřítomnost, tenhle blog totiž nebyl stvořen proto, abych sem každej den vkládala články ale proto abych tu zveřejňovala své výtvory. No tak ahoj.

Hodnocení blogu od Mrs.Domčul

11. července 2011 v 18:01 | Denaaaa
Hodnocení pro: http://denaaaa.blog.cz/
Layout• Tvůj layout je pěkný:) Je takový jednoduchý:) A v jednoduchosti je krása:) (10/10)
Menu• Menu máš velice hezký:) Líbí se mi jak ho máš zavedený v tom layoutu:)(10/10)
Články• Články máš hezké:) Jsou přehledné a taky k nim dáváš obrázky:) Což je u mě velký PLUS:) (10/10)
Aktivita• Aktivita je dobrá,ale čas od čas by si mohla přidat nějakou menší soutěž :) Či nějakou grafiku:) (10/10)
Závěr• Na závěr bych ti chtěla říct,že velice hezky kreslíš:) A Máš hezký bloček:)
Moje hodnocení• 40/40 :)
Moc Díky :-D

Do rubriky Novinky se to moc nehodí ale nemám kam jinam to dát

Pár změn v pravidlech

9. července 2011 v 10:28 | Denaaaa
Rozhodla jsem se upravit pravidla, protože myslím že není špatný mít pár těch eSBé ale budu je mít pořád jako oblíbené stránky. Ale úplně jsem odškrtla pravidlo co se týkalo soutěží atd... Není špatný se jednou za čas přihlasít do nějaké soutěže a ráda budu hlasovat. Přitom myslím že by bylo lepší kdyby nebyly soutěže typu "shánějte hlasy" ale soutěže u kterých by byla porota a hodnotila blogy. Tak a doufám že to je konečná. Takže ode dneška spřáteluju ale né s každým.

Přemýšlím...

12. června 2011 v 14:31 | Denaaaa
Protože taky každý den nedělám layouty a grafiku tak přemýšlím jestli bych sem neměla zveřejňovat své názory na knížky, co čtu nebo teda spíš jsem už přečetla. Ale nehci psát na filmy protože koukám na hodně filmů a to bych pomalu ani nestíhala. Ale třeba bych vám sem mohla dávat i písničky co poslouchám. Ale nevím tak bych potřebovala vaši radu. Bylo by tu potom více článk ua častějc. No tak nevím právě. Tak budu ráda za každou radu.

Komplet

23. května 2011 v 21:11 | Denaaaa
Takže právě jsem dokončila všechny rozcestníky a rubriky, a jsem velice ráda že to mám za sebou. Byla to fuška, hlavně vymyslet všechno co tam chci. No tak doufám že to vydržím ale stoprocentně vím že někdy nějaké rubriky přibudou ne-li ubydou. Jinak tohle je zatím standartní nastavené snad vám to bude vyhovovat, protože mě to tak vyhovuje. Takže od dneška bych měla klasicky přidávat články, povídky budu přidávat ale až později, musím mít trošku napsáno něco napřed, ať mi pak netrvá sto let napsat jednu kapitolu, ale ať jí už mám připravenou. Tak přejte mému blogu hodně štěstí a já pádím psát povídku, tak přejde i mě.
Zatím ahoj

Mimochodem znáte tu reklamu na T-mobile "Dá Dá Dá" mě totiž strašně moc chytla a nemůžu si jí přestat pouštět
Tady máte ukázku
Originál:

Nazpívané od Superstar:
1.část:
2.část:
 
 

Reklama