Témata týdne

Tma a pár baterek

18. června 2011 v 22:16 | Denaaaa
Vesmír...Vesmír...Asi bych to popsala jako nekonečný černý prostor v kterém jsou velice unikátní objekty. Já bych to nejradši nehodnotila a nepopisovala tolik vědecky, ale spíš bych řekla mé názory. Já bych se například do vesmíru nechtěla podívat. Nějak mě to neláká, jako asi je to dobrý ale prostě bych nechtěla. Ale to co si fut řikám je že na nějaký planetě určitě bude nějaký život jako mimoni a tak. Proč by jediná naše planeta měla obsahovat život. Samotný vesmír mě nijak extra neláká ale například znám hru ve které se ve vesmíru ocitáte. Mnozí z vás jí asi budou znát, dříve byla populární a vím že bude nový díl ale nevím přesně kdy. No tak abych to shrnula v tý hře jezdíte ve vesmíru do různých planet soustav atd... To je pěkný ale jak říkám já bych tam osobně nechtěla.
Promiňte jestli jste smutní že jsem vynechala ty veděcký věci. A proč ten nadpis? Chci tím říct že je vesmír tmavý a černý a jsou tam planety hvězdy a ty svítící objekty(to jsou ty baterky v tom názvu)

Sem a tam, a Tam a sem

10. června 2011 v 18:17 | Denaaaa
Na tohle téma jsme jednou psali takovou menší slohovku. A moje téma na stroj času byla budoucnost a jak jsem se zmýlila. Myslím že bych se chtěla podívat spíše do minulosti - budoucnosti se dočkám. Protože jsem dřív hrála hry jako je Assassins Creed (hrajete v Itálii v minulosti) Tak to bylo zajímavé a chtěla bych se podívat jaké to byli rozdíly jak mezi všemi. Hlavně bych se chtěla podívat do zemí jako je Řecko a pozorovat antickou kulturu. Takové Řecké a Římské chrámy musí být krásné. Vidět je na ilustraci nebo na nějakým obrázku není prostě ono. Taky bych chtěla vědět jak bylo to úplné "zrození" světa a civilizace. Je pravda že bych se i ráda podívala do budoucnosti a sledovat rozdíl v chování lidí, kultuře a technice. Věřím že by byli i létající auta :D Ale vyhovuje mi součastnost. To je vše co bych vám chtěla napsat. Mohla bych přepsat tu slohovku. Ale ta je docela divná - podle mého se mi nepovedla ale podle učitelky mám jedničku.
 
 

Reklama